Олег Ляшко в прямому ефірі зазначив, що неконституційний на думку політика орган НКРЕКП (Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг), працівники якого отримують космічні зарплати, грабує українців.

Про це Олег Ляшко заявив він у ефірі телеканалу «Україна24».

«Сьогодні людей грабують люди, члени НКРЕКП, які отримують космічні зарплати, і лобіюють свої корупційні інтереси. Платить за це кожен українець, маленький кіоск, маленький виробник, великий виробник – усі платять за корупцію, вседозволеність і свавілля НКРЕКП. І при цьому вони ще й діють в неконституційний спосіб», – заявив політик.

Ляшко нагадав, що у президента України, відповідно до Конституції, є виключний перелік повноважень, і він не має права призначати членів НКРЕКП. Тому закон про створення НКРЕКП, членів якого призначає президент, очевидно неконституційний, і має бути скасований.

Лідер Радикальної партії висловив переконання, що глава НКРЕКП Тарасюк літав до Москви торгувати національними інтересами України.

«Результати цих поїздок у тому, що Україна сьогодні втратила повністю енергонезалежність, і повністю залежна по поставках імпортних енергоносіїв. А платять за цю корупцію українці», – наголосив Олег Ляшко.

Нагадаємо, на українців чекає чергове подорожчання газу і, отже, зростання витрат особистих бюджетів. НАК “Нафтогаз” вже з листопада підніме на 35% ціну газу для побутових споживачів, тобто більш ніж на третину.

Про це передає прес-служба державної компанії.

“Зміни цін на газ в листопаді обумовлені в першу чергу сезонним фактором і збільшенням оптової ціни на блакитне паливо”, – уточнюють у прес-службі.

Ціна на природний газ в листопаді в рамках тарифу “Місячний” становить 6,33 грн / куб з ПДВ (без вартості розподілу). Для тих клієнтів, які в листопаді підключать тариф “Річний”, ціна газу на наступні 12 місяців складе 6,45 грн / куб з ПДВ (без вартості розподілу).

Клієнти, які підключили тариф “Річний” в попередні періоди, будуть продовжувати платити за газ за ціною, яку зафіксували при переході на літній тариф.