Колишній головний військовий прокурор Анатолій Матіос в ефірі телеканалу “НАШ” розповів про допит Володимира Зеленського.

Матіос зазначив, що допит був пов’язаний із розкраданнями у “Нафтогазі”.

“Це була справа, пов’язана із розкраданням у “Нафтогазі” панами Кацубами (брати Олександр та Сергій Кацуби – ред.)”, – розповів Матіос.

На уточнююче запитання, яке відношення до цього мав Зеленський, Матіос відповів:

“Поки що я сказав достатньо, аби мене запросили і на другий раз. Я дорозповім”.

Також Матіос додав, що допит відбувся “до того, як у Зеленського з’явилась думка йти у президенти”.

Матіос заінтригував своєю заявою. Всім буде цікаво дізнатися який зв’язок Зеленського з братами Кацубами і з якого приводу його допитували. Головне, щоб заява колишнього військового прокурора не було про тепловізор, з якого стріляли в прокурора Шокіна.

Нагадаємо, розслідування щодо обвинувачення ексзаступника голови “Нафтогазу” Олександра Кацуби у привласненні коштів НАК “Нафтогаз України” на суму 450 мільйонів гривень та “вчиненні закінченого замаху на заволодіння грошовими коштами цієї компанії у сумі 5,1 мільярда гривень” було завершене у 2016 році. У справі також фігурував брат Кацуби Сергій та бізнесмен Сергій Курченко, які, як вказувало слідство, перебувають на території РФ.

Раніше екс-головний військовий прокурор Анатолій Матіос уже намагався привернути до себе увагу і організував не одну фейкову кампанію.

Суть першої – його нібито можуть призначити на пост Генпрокурора замість Венедіктової. Насправді це брехня. І так зрозуміло, але про всяк випадок вирішили уточнити у різних джерел. Всі вони однієї думки – Матіоса не підпустять до влади і близько.

Та й як може бути по-іншому, якщо менше року назад Зеленський на своєму прес-марафоні прямо говорив, що якщо дізнається, що Матіос хоча б консультує главу СБУ Баканова – то Баканов тут же буде звільнений.

Звідки тоді ці чутки? Це фейк від самого Матіоса.

Треба сказати, що Матіос не вперше запускає фейки про свої “призначення”:

– Ще при Порошенку він пачками замовляв “джинсу” про те, що його призначать главою ДБР.

– Потім, після краху Порошенка і відставки з ГВП Матіос розміщував “джинсу” про те, що дуже потрібно створити “Держбюро військової юстиції”. Зрозуміло з ким на чолі.

– Після Матіос розміщував фейк, що він нібито консультує главу СБУ Баканова і йому світить призначення в підрозділ “К” або Службі зовнішньої розвідки. І ось тут у відповідь йому прилетіло від самого президента: Зеленський висловився за Матіоса гранично чітко. Словом, запуск фейку спрацював у мінус, м’яко кажучи.