СБУ ЗАТРИМАЛА БАЛАКУЧУ ГОЛОВУ ФСБ, пише телеграм канал Катимся!.

Юрій Дудкін був одним з головних пропагандистів РФ в Україні. Тепер йому світить до 15 років ув’язнення за державну зраду.

Сьогодні отримав підозру військово-політичний “експерт” Юрій Дудкін. Його СБУ підозрює у веденні підривної діяльності в інтересах російських спецслужб.

За повідомленя прес-служби СБУ, підозру повідомлено під процесуальним керівництвом Київської обласної прокуратури за двома статтями Кримінального кодексу України: ст.111 (державна зрада) та ст. 161 (порушення рівноправності громадян залежно від їх расової, національної належності, релігійних переконань, інвалідності та за іншими ознаками).

Наразі “експерта” затримано в порядку ст. 208 КПК України.

В ході досудового розслідування вдалося встановити, що відповідно до поставденого завдання, киянин створив розгалужену мережу вебресурсів та блогерів. Фанасування такої системи надходило з РФ. Ресурси стали платформою для трансляції проплаченого контенту. Замовниками в основному виступали координатори з російського “Первого канала” та агенції “News Front”.

Важлио зазначити, що сам “експерт” був частим гостем прямих ефірів політичних ток-шоу на заблокованих проросійських телеканалах. Там він не тільки сприяв розпалюванню міжнаціональної ворожнечі, а й систематично отримував за це грошову винагороду від замовників.

За даними слідства, в інформаційній сфері “експерт” вчиняв дії на шкоду територіальній цілісності, обороноздатності держави та брав участь у проведенні підривної діяльності проти України з боку РФ.

Результати проведених експертних досліджень підтверджують ознаки такої підривної діяльності на шкоду державній безпеці. Наразі тривають психологічні та фоноскопічні експертизи, які мають на мені встановити умисність таких дій.

Нагадаємо, що раніше з’явилася інформація, що до Дудкіна навідалися правоохоронці з обшуками.

Шановні читачі, також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.