Справа проти нардепа з ОПЗЖ Віктора Медведчука, який підозрюється у держзраді, – це тест незалежності судової та правоохоронної системи, заявив радник голови Офісу президента Михайло Подоляк в ексклюзивному інтерв’ю телеканалу “Україна 24”.

“У чому зараз проблема? Проблема в тому, що президент сьогодні бачить трансформацію саме держави як інституції, яка має привести нас до розуміння того, що такі питання, як Медведчук, олігарх, чи якийсь кримінальний бізнес, чи корупція на будь-якому рівні соціальних відносин, де присутня держава, мають вирішуватись саме в логістично правильному порядку.

Тобто є судова незалежна система, є правоохоронна система, і все для цього робиться. І цей кейс Медведчука – це ніби перший потужний тест переформатування цієї системи. Ми зараз побачимо, чи дійсно ця система готова поводитися незалежно від політичних чи економічних впливів. І це ключова ідея президента. Тобто не реформа заради реформи, наприклад, судової системи, не скасування ОАСК заради скасування ОАСК, тому що там хтось взяв хабар. Це трансформація всієї системи, тобто на всіх рівнях судова система має бути адекватною викликам”, — сказав він.

За словами Подоляка, справа Медведчука має бути доведена до завершення.

“Медведчук – це лише перший виклик, тому що у нас є дуже багато суттєвих економічних впливів тих чи інших бізнесменів, які заробляли, робили перші свої накопичення на державних інституціях. І от зараз система нам продемонструє – Медведчук має дійти до свого логічного фіналу. Має відповісти за те, що він робив. Не з точки зору пропаганди, коли він мав медійні ресурси, а з точки зору отримання тих чи інших економічних активів, які він отримав, зокрема, завдяки адмінресурсу”, — сказав він.

А от телеведуча-мільярдерка, кума Володимира Путіна Оксана Марченко у своєму пропагандистському фільмі «Паломниця» продовжує з’являтися в незвичних образах. Так у новій серії Марченко подоїла корову, передає Главком.

Нова серія «Паломниці» принесла нові випробування для набожної дружини Медведчука.

Марченко розповіла, що це вона робить уперше. Вона мала лише «теоретичні знання» щодо цього заняття.

«Дійство» відбувалося у Свято-Вознесенському жіночому монастирі Московського патріархату.

Раніше кума Путіна приміряла на себе образ жебрачки. У черговій серії Марченко розігрувала сценки, ніби просить подаяння під Покровським Голосіївським чоловічим монастирем.

Марченко начепила перуку, одягла лахміття та поспілкувалася із бідними людьми, які змушені надіятися на милостиню біля монастиря. Згодом Марченко сіла в свою автівку BMW та почала розмірковувати про злидні та «брудних, хворих та вошивих людей».