Щойно стало відомо, що мер Запоріжжя Володимир Буряк заявив, що збирається покинути пост голови міста. За його словами, він йде за станом здоров’я.

Міський голова вже написав відповідну заяву про відставку.

На своїй сторінці в Facebook він зазначив, що заявив про це під час сесії міської ради в середу, 29 вересня.

“Сьогодні під час сесії Запорізької міської ради заявив про намір піти з посади міського голови.

Ви знаєте, що я був на лікарняному та проходив обстеження. Враховуючи те, що я тричі був на операційному столі, лікарі рекомендують мені поберегти здоров’я, оскільки попереду ще декілька обстежень.

З міста я їхати не збираюся, з політики також не йду, партія Володимира Буряка «Єднання» продовжує розпочате й я особисто братиму активну участь у розвитку партії та рідного міста”.

Але екснардеп Ігор Мосійчук у своєму телеграм-каналі звинуватив Буряка в брехні, бо за його інформацією, справжня причина відставки – конфлікт з більшістю в міській раді. Як доказ те, що сесії міськради не збиралися вже тривалий час.

Нагадаємо, місяць тому в приймальні Буряка поліція провела обшуки через підозру в розтраті держкоштів. Тоді слідчі здійснили обшук у приймальні міського голови Володимира Буряка та у його автомобілі.

А як повідомили виданню “Суспільне” у поліції, в досудовому розслідуванні з’ясували, що керівники комунальних закладів Запорізької міської ради, голови районних держаних адміністрацій та не встановлені особи надають неправомірну вигоду міському голові В. Буряку. Обшуки також здійснили у районних адміністраціях та комунальних установах міста.