Мінськ обвинуватив Україну в тому, що вона нагнітає кризу з мігрантами задля отримання коштів від Заходу.

Державний секретар Ради безпеки Білорусі Олександр Вольфович звинуватив Київ у нагнітанні теми «загрози» від нелегальної міграції з білоруської території задля отримання коштів від «західних кураторів». Про це він повідомив в інтерв’ю телеканалу «СТВ».

Він заявив, що події, які відбуваються в Україні “не піддаються здоровому глузду”, а те, що відбувається в Польщі та Литві, ще можна якось виправдати, оскільки вони є членами НАТО.

Він підкреслив, що «це вже істерія Києва». Мовляв, в Україні сподіваються отримати якісь кошти від Заходу, щоб щось собі урвати.

Нагадаємо, що напередодні депутат від Соціал-демократичної партії Німеччини Нільс Шмід виступив із пропозицією відкрити контрольований шлях для мігрантів до Польщі та залучити Україну до розв’язання проблеми з біженцями на кордоні з Білоруссю.

Він зазначив, що для відкриття зовнішніх кордонів Євросоюзу для великого потоку нелегалів потрібна впорядкована процедура, яку можна проводити за допомогою третіх країн, таких як Україна, тимчасово розмістивши там біженців.