Поліція Львова передала до суду провадження щодо десяти членів однієї з дільничних виборчих комісій, підозрюваних у фальсифікації підсумкового протоколу на місцевих виборах, повідомляє відділ комунікації Головного управління Національної поліції у Львівській області.

“Упродовж грудня фігурантам справи слідчі повідомили про підозру у вчиненні правопорушення. Досудове розслідування завершено, обвинувальні акти спрямовано на розгляд суду”, – зазначено в повідомленні.

За даними поліції, 22 листопада офіційний спостерігач повідомив до поліції про те, що на одній із виборчих дільниць у Львові члени виборчкому підробили протоколи підрахунку голосів виборців. Прибулі на місце співробітники поліції встановили, що десять членів виборчкому підписали протоколи про підсумки голосування на дільниці до остаточного заповнення протоколу і не на засіданні комісії.

За цим фактом поліцейські відкрили кримінальне провадження за ознаками правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 158-3 Кримінального кодексу України (фальсифікація, підроблення, розкрадання, пошкодження або знищення виборчої документації, вчинене групою осіб).