“Спілкувався зі своїм джерелом з ОП. Не так давно на Банковій відбулася зустріч Криклія з Єрмаком, його позаштатним радником Милованова”, – пише тг-канал Трансмісія.

Було прийнято рішення рятувати Владислава відразу по декількох напрямках, включаючи підтримку «соросятського» крила, за участю екс-прем’єра Гончарука. Той зберігає вплив в тусовці «Сороса» близьких до Зеленського.

Для Єрмака збереження Криклія в ОП – справа честі. У глави ОП затяжний конфлікт з Арсеном Аваковим. Чим більше своїх людей в Кабміні він збереже, тим буде краще.

Криклію дали бюджет і розписали медіа-кампанію за участю у різних конференціях, брифінгах, ефірах на ТБ і інтерв’ю виданням. Навіть «соросятське» Новое время підключили.

Медійний «білий шум» позитиву показують Зеленському. Тут і порти в концесію, і реформи доріг. Закон про внутрішній водний транспорт проголосували – його теж використовують як козир для Влада.

Цим хочуть перекрити зашквари Криклія як з підробкою ковід-тесту так і відвертий розвал галузі.

“Криклій шукає собі захист у всіх, хто може його залишити на хлібному місці, де він заробив сотні мільйонів доларів. Його конфлікт з Аваковим виник через крисятництво міністра інфраструктури, який вирішив стати занадто самостійним і не ділитися. Єрмак вже не знає на чому заробити і готовий брати під своє крило будь-якого корупціонера, який готовий заносити в ОП “, – підтверджує цю інформацію” Пліткарка”.

“Тут Єрмак вирішив рятувати потопаючого профана міністра Влада Криклія. В Офісі президента відбулася таємна зустріч на якій для Влада придумали кампанію по замилюванню очей для Зеленського”, – резюмує “Шептун”.