Президент України Володимир Зеленський разом з дружиною Оленою і в супроводі охоронців прийшов на виборчу дільницю, щоб проголосувати.

Як повідомляють ЗМІ, на ділянці також з’явилася активістка Фемен, яка заявила, що Зеленський сексист.

Все сталося дуже швидко. Коли президент з дружиною йшли до ділянки, вибігла дівчина. Задерла спідницю червоного кольору. Акція була двохсекундною, дівчину відразу затримала і вивела охорона президента. На вивороті спідниці було написано Zexist.

Не зважаючи на даний інцидент, Президент Володимир Зеленський разом з дружиною Оленою проголосували на виборах 25 жовтня.

Зеленський з дружиною були у захисних масках. Вони отримали бюлетені, проголосували і швидко залишили дільницю. Загалом президентська родина пробула на дільниці трохи більше 4 хв.

Після цього на вулиці біля ВД Зеленський з дружиною взяли участь у всенародному опитуванні президента з 5 питань.

Зеленський поставив “плюс” навпроти всіх питань.

Після цього голова комісії підійшов на вулиці до президента і попросив дозволу зробили селфі.

“Всім доброго ранку. Всіх вітаємо. Я не знаю, що вам сказати. Всіх зі святом!”.

Після цього президента запитали, скільки коштує його “всенародне опитування”, і як він буде звітувати перед громадою. На це Зеленський відповів, що коли буде звіт, то всі побачать всі цифри.

Після цього хтось з людей запитав, чому Зеленський відмовився від свого образу “народного президента”.

“Я, чесно кажучи, не розумію, що ви кажете. Відмовся від якогось іміджу… Я той, хто я є, я таким народився, таким я став, і саме за таку людину голосували люди. І виконую свої обов’язки відповідно до Конституції. Що стосується рейтингів, побачимо всі цифри. Для мене важливо, як для будь-якого українця, щоб ми обирали тих людей, яким ми довіряємо. Це місцеві вибори. Важливо, що ці люди можуть зробити на місцях”.

Після цього президента почали перебивати і вигукувати ще якісь питання. Зеленський спитав, “Чого ви сваритесь? Нема ж чого сваритися”, а потім додав, що його “відповідь людям не цікава”, сказав усім “щасливо” і пішов.

Також, проголосував і Голова Верховної Ради Дмитро Разумков.

Він наголосив на тому, що сподівається на чесні вибори та очікує, аби в кожний регіон “прийшла нормальна влада”, яка розуміє, що вона буде робити, і вмітиме відповідати за свої дії.

Також голова ВР вважає, що недоцільним є допуск до виборчих дільниць людей із температурою.

“Я думаю, що ні, у нас є механізми, як можна було проголосувати і вдома. Але будемо сподіватися, що таких випадків не буде і це дасть змогу провести все ж таки нормальні вибори, чесні вибори”, – сказав Дмитро Разумков.

При цьому він заявив, що не бачить жодних підстав для припинення виборчого процесу та скасування другого етапу місцевих виборів навіть в умовах епідемії.

“Я впевнений, що другий тур виборів повинен відбутися, адже ми не можемо залишити громади без легітимної влади. Ми всі розуміємо, що влада на місцях, особливо і в рамках децентралізації, і в рамках викликів, які сьогодні стоять перед місцевою владою, тому що відповідальність з боротьби з коронавірусом та захистом здоров’я наших громадян, деякою мірою можна говорити, що це захист національної безпеки. Це спільна відповідальність і місцевої влади, і центральної влади, тому важливо, щоб уся вертикаль влади працювала на єдиний результат”, – сказав Дмитро Разумков.