Росія перекидає все більше танків до українських кордонів. Такі дії РФ посилюють побоювання Заходу з приводу повідомлень про нарощування російських військових сил поблизу України.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на дані Bloomberg.

Згідно з аналітичним звітом лондонської компанії Janes, батальйон основних бойових танків Т-80У був розгорнутий на залізничній станції у Воронезькій області, згідно з кадрами з соціальних мереж від 7 листопада. По всій видимості, танки направляються на полігон Погоново – він знаходиться у 250 км від кордону з Україною.

Оборонно-розвідувальна компанія Janes ідентифікувала перекидання танків і самохідної артилерії однієї і тієї ж російської дивізії в Брянську і Курську області на північному кордоні України 28-29 жовтня.

За даними компанії, на відміну від досить відкритого нарощування сил навесні, недавнє розгортання російських військ має прихований характер – часто відбувається вночі і здійснюється елітними наземними підрозділами. Ці дії, схоже, спрямовані не стільки на залякування, скільки на створення активної загрози, вважають в компанії.