Партія «Слуга народу» опублікувала офіційну заяву з приводу сьогоднішніх акцій на підтримку Порошенка, де назвали те, що відбувається штучним скандалом та провокацією.

«Сьогодні Петро Порошенко намагався влаштувати абсолютно штучний скандал та спровокувати громадянське протистояння – замість того, щоб цивілізовано та спокійно виконати необхідні процедури, які вимагаються законом.

Ми вважаємо такі дії проявом ганебних навичок старої політики. Але немає ілюзій і не сподіваємось, що від цих звичок Петро Порошенко відмовиться. Водночас, ми закликаємо представників партії «Європейська солідарність» не брати участь у політичних спектаклях та спробувати переконати свого лідера, що політизація та скандалізація не можуть бути заміною законним процедурам та судовому процесу.

Прикро, але інший підозрюваний у «вугільній справі», пан Медведчук, продемонстрував більше впевненості у собі та витримці, ніж його давній товариш пан Порошенко», – написала речник партії Юлія Палійчук.

Нагадаємо, що сьогодні Державне бюро розслідувань дало брифінг, на якому розповіло деталі справи щодо держзради Порошенка в рамках «вугільної справи».

Якщо узагальнити заяви силовиків, виходить – Порошенко використав свою владу як президента України для того, щоб допомогти «куму Путіна» Медведчуку «підвісити» Україну на «енергетичну голку» Кремля, пише телеграм канал Вертикаль

Якщо говорити по суті того, що заявили в ДБР – Порошенко під час одного із засідань РНБО у 2014 році раптово висловив «сумнів» як вугілля, яке постачалося тоді з ПАР. І дав команду терміново все перевірити, начебто якість вугілля – це питання, яким має займатися президент України згідно з Конституцією.

Порошенко, по суті, своєю командою запустив у роботу в державну машину так, щоб дати можливість для «схематозу» Медведчука.

По суті, у ДБР кажуть, що Порошенко прямо сприяв «енергетичним» планам Кремля проти України. Далі свою справу має зробити суд. Ну і звичайно ж – технологи Банкової, які ще мають «розгорнути» звинувачення ГБР проти Порошенка з «юридичної» мови на мову, зрозумілу нашим громадянам.