Екс-глава Харківської ОДА, і колишній депутат Верховної ради України Михайло Добкін посварився з учасником Революції Гідності Володимиром Парасюком.

Перепалка сталася в ефірі каналу «Україна 24» 26 листопада. Почалося з того, що Парасюку задали питання, чи правильно він зробив, коли звернувся до людей зі сцени на Майдані, чи задоволений результатами Майдану, станом економіки, рівнем корупції і територіальними втратами.

У відповідь Парасюк сам звернувся до ведучої, висловивши здивування деякими гостями в студії.

«Я шокований в першу чергу від того, що якщо ви говорите про Революцію гідності, пані Наталя, не можна в студію запрошувати українофобів і корупціонерів. Тому що Революція гідності – це велика сторінка в історії України, в якій загинули люди », – сказав він.

В цей час Добкін став встрявати в розмову і засумнівався в словах екс-парламентаря. Парасюк у відповідь заявив, що хоче нагадати, «що таке РПГ-22» і попередив, що «може прилетіти».

На відео – з 1: 36,23.

«Хочу нагадати для деяких персон в цій студії, що таке РПГ-22. Це ручний протитанковий гранатомет. І цей гранатомет дуже легко впорається з броньованим “Гелендвагеном” або “Мерседесом” S-класу. Тому, я не погрожую, я застерігаю вас, що може прилетіти».

Після цього Добкін вибухнув і перейшов на використання нецензурних виразів.

«Нагадує він мені! Ти собі нагадай. Чуєш ти, б …, йди звідси. У Верховній раді очі опускав, а тут вже, б …, нагадувати почав », – відреагував екс-нардеп.