У Женеві почались переговори президентів США та Росії Джо Байдена та Володимира Путіна. Це перший саміт лідерів країн з моменту обрання Байдена, про це повідомляє “Радіо Свобода”.

Першим на віллу Ла Гранж прибув Путін, якого зустрів президент Швейцарії Гі Пармелен, потім приїхав Байден.
Президенти РФ, США і Швейцарії зробили спільне фото перед початком російсько-американського саміту в Женеві та потисли одне одному руки.

Зустріч складатиметься з трьох частин – спочатку буде бесіда у вузькому і розширеному складах, далі запланована перерва на чай, після чого переговори продовжаться. Передбачається, що зустріч триватиме близько п’яти годин.

Відомо, що після саміту президенти Росії й США окремо виступлять на прес-конференціях.

Також прес-секретар російського лідера Дмитро Пєсков допустив, що Путін і Байден можуть поговорити віч-на-віч, якщо захочуть, час їхніх переговорів ніхто не обмежує. Порядок денний “настільки великий, що, звичайно, його ущільнити в 4-5 годин переговорів надзвичайно важко”, сказав він.

Теми переговорів раніше назвали у Білому домі: безпека кіберпростору, повернення своїх послів в США і Росію, безпеку у сфері озброєнь і контроль над ними, а також Білорусь та Україна.

Нагадаємо, Путін може позначити Байдену позицію Росії щодо вступу України в НАТО.

А також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.