Останні події навколо російського вторгнення та інцидентів з падінням ракети на території Польської Республіки показують, що європейським країнам слід бути обачнішими щодо спроб ескалації конфлікту зі сторони РФ.  Як зазначив польський прем’єр, якби не масовані обстріли України з боку Росії, то інциденту із падінням ракети в Польщі не було б.

Свою думку глава польського уряду висловив для Super Expressie. 

Прем’єр-міністр Польщі Матеуш Моравецкій заявив, що російський диктатор Володимир Путін показав свою нещадність. А тому, якщо Київ впаде, то Росія спрямує всю свою агресію на Польщу. 

“Загибель двох громадян Польщі змусила нас усвідомити, наскільки близька війна. Путін тероризує Україну вже кілька місяців. Російські ракетні удари націлені не на військові об’єкти, а на цивільні. Бомби падають біля Польщі”, – заявив Моравецький. 

Як зазначив прем’єр Польщі, якби не масовані обстріли України з боку РФ, то інциденту із падінням ракети не було б. Він наголосив, що відповідальність за падіння ракети на території Польщі несе тільки Росія. 

“Потрібно підтримати перемогу України. Путін показав, що він безжальний політик, який не зупиниться ні перед чим. Якщо Київ впаде, Росія спрямує свою агресію на Польщу”, – резюмував Моравецький. 

Тож у найближчий час Україна може отримати більше підтримки від європейських держав, зокрема й військової.