У прямому ефірі телеканалу «НАШ» депутат Верховної Ради від фракції «Слуга народу» Олексій Жмеренецький заявив, що колишній гарант Петро Порошенко тільки наполовину спромігся виконати свої обіцянки.

Крім того, парламентарій вважає, що нинішній лідер «Європейської солідарності» здійснював реформи виключно під тиском міжнародних партнерів, тому що боявся, що вони не нададуть черговий фінансовий транш.

«З моєї точки зору, Петро Порошенко найбільш цинічний політик. Справа в тому, що він спаплюжив ідею, заради якої на Майдані стояли наші хлопці, заради якої вмирали і йшли на війну, а він на цьому просто заробляв і здійснював реформи виключно під тиском міжнародних партнерів, і під страхом, що не надано черговий фінансовий транш. Але все було зроблено криво, зараз юридичні бомби, які вилазять нам через незаконність процедур, призначення голови НАБУ, або неповнота повноважень, яку ми виправляли в 2019 році. Коли ми надавали повноваження НАБУ доступу до реєстрів, коли ми створили ВАКС, а Порошенко 5 років годував, що створить вищий антикорупційний суд. Порошенко – це людина, яка відверто брехала усім міжнародним партнерам, виконував всі обіцянки наполовину для того, щоб антикорупційні органи не вийшли на нього самого», – заявив Жмеренецький.

Крім того, зараз в Мережі активно обговорюють реакцію Петра Порошенка на арешт активіста Сергія Стерненко.

“Батько нації написав пост на захист Стерненка. Виявляється, якщо ти патріот, то тобі можна порушувати закон. Якщо вбив або викрав” прокремлівського агента “, то це не вважається за злочин.

При цьому гетьман дуже спритно підміняє поняття, кажучи про санкції проти Медведчука. Якщо у випадку з Медведчуком не було пред’явлено ніяких доказів, лише рішення РНБО, то у випадку зі Стерненком у слідства була доказова база.

Петро Олексійович, повертайтеся в 14-е століття. Нам з вам не по дорозі до Європи “, – пише тг-канал” Шептун “.

“Взагалі Порошенко – дивовижна людина. Адже він заступається за людину, яка бажала йому” здохнути “в 2015. І закликав” валити Пороха “.

Можна було б подумати, що Петро Олексійович хайпить і намагається примазатися до протесту. Але ні, все тому, що він – патріот “, – коментує” Клименко-Тайм “.

А також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.