Масштаб змови Віктора Медведчука та екс-президента Петра Порошенка повинен зацікавити правоохоронні органи України.

Про це розповів політичний експерт Юрій Романенко, коментуючи нове розслідування Bihus.info, в якому були оприлюднені нові записи розмов нардепа ОПЗЖ Віктора Медведчука.

“Останній випуск Бігуса присвячений Медведчуку чудовий. Прекрасний, бо тепер правоохоронним органам прийшов час задавати питання Порошенку, які прямо випливають з того, що говорив на плівках Медведчук. Чи правда і коли по наведенню Медведчука Порошенко зупиняв українські війська, які погрожували сепаратистам біля Ізвариного? В яких точках на Донбасі ще застосовувалася подібна практика? Командири яких частин і від кого отримували подібні вказівки? “, – написав він у Facebook.

Романенко зазначає, що дивна пасивність українських військових, яким наказували стежити як російські війська і найманці входили в Україну, але не протидіяли в світлі цього фактажу отримує додаткові аргументи щодо великої масштабної змови еліт України та Росії з приводу кривавого спектаклю “Донбас”.

“З урахуванням того, що Бігус анонсував ще кілька випусків про Медведчука, то немає сумнівів, що масштаб змови шокує багатьох. І команда Зеленського будуть повними лохами, якщо в світлі цієї інформації не відправлять Медведчука з Порошенком в політичну Валгаллу назавжди. Бо таку політику на крові прощати не можна. І ще, дуже сумно, що ці плівки лежали 7 років. Наші спецслужби знали ці факти, але жоден офіцер не виніс це на поверхню ще кілька років тому. Ось від цього страшно “, – додав аналітик.

А також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.