Друзі, 21 листопада вся Україна відзначатиме сьому річницю початку Майдану. Почав своє повідомлення в Фейсбук блогер і юрист Михайло Шнайдер.

Подаємо його слова далі в оригіналі:

Тихо і спокійно, ми будемо згадувати ці знакові Події.
А ось хлопці з “Руху опору Капітуляції” … поїдуть протестувати під Феофанію. Вони поїдуть звинувачувати президента в черговому міфічному порушенні “Червоних Ліній” через те … що монобільшість ніяк не може вирішити проблему, створену суддями конституційного Суду.

Ці хлопці кажуть, що через нашу влади … можуть бути втрачені безвіз та інші досягнення Європейської Інтеграції.

Ну а насправді, дати пов’язані з Майданом, завжди намагаються використовувати в своїх інтересах різні політики, які просто не знають, як по-іншому боротися за владу.

А якщо говорити гранично відверто, то за проблеми, які створили нинішні судді конституційного суду, повинні нести політичну і моральну відповідальність саме ті люди, які прийшли до влади відразу після Майдану.

Адже це саме вони під час судової реформи 2016-2017 років закріпили такий статус суду, що на них ніхто не може вплинути, навіть якщо вони порушують Конституцію.

А звільнити їх можуть тільки … вони самі, якщо звичайно захочуть.
Наприклад суддя Сліденко, який був доповідачем у справі про знищення електронного декларування, був призначений парламентом в 2014 році за квотою партії “Свобода”.

Інші судді, які голосували за це рішення або забезпечували кворум, також були призначені або за часів Порошенко або ще за часів Януковича.

Тому було б логічно, якби учасники протесту, які 21-го листопада зібралися до президента, поїхали б саме до тих, хто і створив в Україні таку проблему у вигляді реально недоторканного конституційного суду, який з легкістю може порушувати ту саму Конституцію .. .

А ось, що раніше написали самі організатори акції. Подаємо в оригіналі.

21 листопада – 7 річниця початку Революції Гідності. Але нам вже не до святкових віч, “червоних ліній” і полум’яних промов.

Час діяти, адже:

Зеленський краде у нас європейське майбутнє. Роботу НАЗК і НАБУ до сих пір не розблокували через бездіяльність його монобільшості. 16 грудня ми можемо втратити безвіз і інші досягнення європейської інтеграції.
Зеленський хоче здійснити конституційний переворот і узурпувати владу.
Зеленський покриває репресії проти патріотів.
Зеленський просуває капітуляцію, прикриваючись “планом Кравчука”.
Зеленський допомагає російській агентурі посилювати свої позиції у владі.
“Тому закликаємо всіх 21 листопада о 14.00 зібратися на Європейській площі, звідки ми їдемо до Феофанії, де Зеленський з ВІП-палати записує свої відосики.

Якщо президент до того моменту звідти втече – поїдемо шукати його додому, на дачу, в ОП, якщо поїде в іншу область – наші активісти знайдуть його і там.

“Прохання приїжджати на акцію на авто, брати людей, які не мають своїх транспортних засобів, брати шини і шматки асфальту: ми повернемо президенту те, що він підсунув нам замість ліків і апаратів ШВЛ”, – гнівно пишуть організатори акції.