Зеленський привітав воїнів і ветеранів Сухопутних військ з професійним святом.

Президент відзначив стійкість, відвагу та відданість, з якою бійці стоять на обороні Батьківщини. Воїни продовжують впевнено утримувати бойові позиції, даючи відсіч російському агресору.

Зеленський зазначив, що це свято мужніх та відданих справі воїнів, які у складних умовах сучасної війни, вдень та вночі, у мороз і спеку, під ворожим вогнем та обстрілами здатні вирішувати важкі завдання, забезпечуючи надійну оборону нашої держави. Більше того, вони це роблять злагоджено.

“Дякуємо, що віддано та з честю захищаєте Україну! Вітаю воїнів і ветеранів Сухопутних військ з професійним святом!”, – написав Зеленський.

Президент України впевнений, що військові й надалі надійно стоятимуть на захисті свободи і незалежності нашої держави.

Нагадаємо, що Сухопутні війська Збройних Сил України сформували у складі ЗСУ у 1996 році. Сучасні Сухопутні війська складаються з механізованих і танкових військ, ракетних військ і артилерії, армійської авіації, частин і підрозділів протиповітряної оборони, спеціальних військ, частин і установ, технічного й тилового забезпечення. Це найчисельніший вид та основа бойового потенціалу ЗСУ.