Мабуть, вчора Петро Порошенко з борта розкішної яхти в Хорватії в терміновому порядку наказав своїм ручним «журналістам» з телеканалу «Прямий» точно так само, як і три місяці тому, почати активно відпрацьовувати «кейс Чауса», пише Телеграм-канал «Пристальное внимание».

В їх ефірах знову всі «експерти», як один, почали волати про якийсь «міжнародний скандал», називати все це «бандитським нападом» і т.д. Особливий акцент вони роблять на тому, що нібито всі свідчення Чауса, які він дасть правоохоронцям, «не можна розцінювати як правдиві», і що він нібито зараз може «обмовити кого завгодно».

Але, думаємо, всім і так вже зрозуміло, що цими «кого завгодно» є тільки два персонажі: Петро Порошенко та Олександр Грановський. Вони-то більше всіх і бояться свідчень екс-судді.

А щоб переконатися в тому, як сильно Порошенко переживає з приводу показань Чауса, досить просто зайти на YouTube-канал «Прямого».

Лише за кілька годин вчорашнього дня його функціонери з 18 програм і нарізок частково або навіть повністю присвятили цілих 12 епізодів темі Чауса.

Своєю чергою Телеграм-канал «Карточный офис» вважає прекрасною й багатообіцяючою тенденцією той факт, що змушені тікати з країни громадяни, при різних президентах, саме при Зеленському втрачають статус біженців і повертаються в рідну країну.

Впевнені, що процес тільки починає набирати обертів і суддя Чаус-перша ластівка, за якою поодинці та зграями почнуть повертатися й інші птахи.