Не всі депутати від партії “Слуга” народу, які з’явилися на засіданні фракції підтримують законопроект Володимира Зеленського. Вони вважаю пропозицію про звільнення суддів Конституційного суду президента України неконституційним.

Про це пише телеграм-канал “Політика Країни”.

Так, Олександр Качура навіть приніс на засідання Конституцію України для окремих своїх колег по фракції, які погано розбираються в праві, так як навчалися на фізкультурників або представляють творчі професії. На питання журналістів, чи підтримає він законопроект, якщо фракція вирішить це зробити, депутат відповів категорично.

“Я особисто ні за яких умов не готовий голосувати. Хоч стріляйте”, – заявив Качура.

Також він згадав про незаконні “політичних рішеннях”, які у великій кількості брали після Майдану, і додав, що повторення цього досвіду навряд чи буде позитивним для країни.

“Слуга народу” Олександр Дубінський також не готовий голосувати за законопроект Зеленського.

“Я хочу виступити і сказати, що нам не потрібні поспішні, емоційні рішення. Нам потрібен системний підхід до реформування законодавства в тому вигляді, в якому воно буде відповідати Конституції. Ні законопроект Разумкова, ні законопроект Офісу президента на зараз мені не здаються такими, які потрібно приймати поспішно “, – висловився Дубінський.

Тим часом Зеленський виступив на фракції з промовою, що треба підтримати законопроект. Також на засіданні присутні прем’єр-міністр Денис Шмигаль і спікер Верховної Ради Дмитро Разумков.

Уже після того як Зеленський залишив засідання фракції «Слуг народу», вимовивши перед цим промову про необхідність підтримати законопроект про звільнення суддів Конституційного суду з засідання вийшов Олександр Дубинський. На питання журналістів, чи є голоси на підтримку в першому читанні законопроекту Зеленського нардеп відповів в режимі дельфійського оракула.

“Я думаю, що будуть ще обговорюватися і альтернативні законопроекти і буде обговорюватися на погоджувальній раді винесення цього законопроекту в зал. Я б не поспішав з фіксацією оцінки, що голоси на даний законопроект є “, – заявив Дубінський.