Голова парламентської фракції “Слуга народу” Давид Арахамія заявив, що за вихід із фракції нардепам пропонують великі суми. Про це він сказав у інтерв’ю агентству “Інтерфакс-Україна”.

На запитання, чи є в нього інформація, що деякі багаті люди намагаються підкупити депутатів фракції, Арахамія відповів: “Є, звісно. Суми – від $500 тис. до $1 млн за те, щоб вийти з фракції та до когось у подальшому приєднатися. У нас у ІХ скликанні Верховної Ради з’явилася перша тушка. [Нардеп-мажоритарник] Роман Соха вийшов із фракції”.

На думку Арахамії, пояснення Сохи, чому він покинув фракцію, – “красива легенда”.

“Два з половиною роки був згоден із курсом партії, а потім раптом він його не влаштував. Як кажуть, “добрим словом і пістолетом ви можете досягти набагато більшого, ніж одним тільки добрим словом”. У цьому випадку “пістолетом” є великі гроші”, – заявив політик.

Він наголосив, що виборці розуміють, що відбувається, і на тих, хто виходить із фракції, “одразу штамп – “зрадник”. За словами політика, люди в Запоріжжі на окрузі Сохи зібрали вже понад 10 тис. підписів – ініціюють процес відкликання.

Арахамія раніше вже звинувачував Соху в тому, що той покинув фракцію за гроші.