Державні органи в Україні увійдуть у режим paperless 24 серпня.

Такий прогноз дав президент України Володимир Зеленський на форумі “Україна 30. Цифровізація” 17 травня.

“24 серпня цього року Україна увійде в режим paperless, як ми й обіцяли. Ніяких паперів для державних органів, жоден не зможе вимагати від громадянина України папірці або будь-які довідки для надання державних послуг. І ми зробимо все, аби “держава без паперів “існувала дійсно не на папері”, – підкреслив президент.

Окрім цього, Володимир Зеленський поділився планами, що цього року доступ до фіксованого інтернету можуть отримати 3 тис. українських сіл.

“Ще один пункт моєї програми – доступ до швидкого інтернету для всіх жителів нашої улюбленої України. За останні півроку понад 2 млн громадян отримали доступ до 4G. Мільйони українців навчилися азам цифрової грамотності. Цього року ми прагнемо забезпечити доступ до фіксованого інтернету в 3 тис . українських сіл, школи, лікарні і бібліотеки “, – заявив Зеленський.

Президент висловив сподівання, що вдасться побудувати країну “без вірусів і багів”.

“Країну, в якій все буде літати”, – сказав Зеленський.

До слова, президент Володимир Зеленський також запланував проведення пресконференції у другу річницю своєї інавгурації 20 травня.

Про це розповіли в Офісі президента.

В ОПУ пообіцяли пізніше розкрити подробиці заходу.

Попередня велика пресконференція Зеленського відбулася 20 травня 2020 року. Її провели на галявині біля Маріїнського палацу.

А також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.