У п’ятницю, 18 грудня, сесія Одеської обласної ради, як і в минулий раз, супроводжується зіткненнями між депутатами різних фракцій.

Про це повідомляє Telegram-канал Pavlovsky News.

Спочатку сесія довго не могла почати роботу. Надалі заходи також просувалося дуже повільно – з постійними перервами. При внесенні на розгляд сесії проекту про скасування рішення минулого скликання, що стосується звільнення директора Одеського художнього музею Олександра Ройтбурда, в зал намагалися прорватися депутати від ОПЗЖ. При цьому було розбите скло. Вхід до сесійної зали зборів взяли під охорону десятки правоохоронців.

Виникли проблеми при ухваленні проекту бюджету області. Повідомляється, що депутати отримали його в останній момент, в результаті не готові за нього голосувати.

Нардеп Олексій Гончаренко написав в своєму Telegram-каналі, що сесія Одеської облради скасувала рішення про відставку Олександра Ройтбурда з поста директора художнього музею.

“Сьогодні в Одеській обласній раді знову були зіткнення і блокування трибуни.

Але врешті-решт роботу відновили. І першим же рішенням депутати скасували минулорічний вердикт облради про звільнення скандального художника Ройтбурда з поста директора Одеського художнього музею.

Ройтбурд – той самий, хто аплодував вбивствам людей у ​​Будинку профспілок 2 травня 2014 року.

Тепер його відновлюють на посаді. Коаліція партій Зеленського, Труханова і Порошенка в дії “, – коментує ситуацію” Політика страни “.