Печерський районний суд столиці обрав запобіжний захід для кума Путіна й депутата від проросійської партії ОПЗЖ Віктора Медведчук . Суд відпустив Медведчука і призначив йому цілодобовий домашній арешт.

Прокурор під час засідання зазначив, що кримінальні правопорушення, що інкримінуються Медведчуку, відносяться до особливо тяжких, оскільки передбачають можливість покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 15 років з конфіскацією майна .

В ході судового засідання сторона захисту заявила, що 40 нардепів готові взяти Медведчука на поруки, однак, суд відмовив у даному клопотанні. Додамо, що клопотання прокуратури розглядав суддя В’ячеслав Підпалий.

Медведчук також у ході засідання суду заявив, що ознайомився з матеріалами про підозру. Він вважає, що матеріали підозри не були оголошені відповідно до вимог КПК. Нардеп вважає, що аргументи сторони обвинувачення «є політично вмотивованими і направлені на те, щоб зупинити опозицію». Також після засідання Медведчук продовжував твердити, що звинувачення йому представили не законно, тому бородьба триває. І ОПЗЖ продовжує боротись.

Відмітимо, Слухання тривало понад сім годин. До нарадчої кімнати суддя пішов о 19:45.