Делегація Міністерства оборони України на чолі з міністром Олексієм Резніковим прибула з робочим візитом до Сполучених Штатів Америки.

Про це повідомляє пресслужба Міноборони

У складі делегації – заступник Міністра оборони України Олександр Поліщук, начальник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Кирило Буданов, начальник Головного управління Генерального штабу Збройних Сил України Микола Шевцов, тимчасовий виконувач обов’язків директора Департаменту міжнародного оборонного співробітництва Міністерства оборони України Олександр Буняк.

У рамках візиту делегації українського оборонного відомства заплановані зустрічі з міністром оборони США Ллойдом Остіном, у Державному департаменті США та Конгресі.

Серед тем, які виставлені на обговорення – стратегічне партнерство України й США, особливо посилення динаміки політичного діалогу на високому рівні, подальша тісна співпраця в частині реалізації оборонної реформи, спільна оцінка і відповідь на загрози з боку РФ.

Також важливою темою буде євроатлантична інтеграція України за підтримки США.

Також добавимо, що Україна вперше в історії бере участь у кібернавчаннях Cyber Flag 21, з ініціативи й за сприяння Президента Володимира Зеленського та США представники Міністерства оборони й Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України

Навчання буде проводитись 18-19 листопада на онлайн-платформі «Стійке середовище для кібертренувань» (Persistent Cyber Training Environment, PCTE), яка перебуває під операційним управлінням сухопутних військ Збройних сил США та дає змогу організовувати тренування з віддаленим доступом із залученням окремих осіб, груп або місій.