До наступних виборів у президента України Володимира Зеленського з’являться конкуренти з ненаціоналістичних проектів.

Такою думкою поділився політолог Павло Рудяков. Він вважає, що головним конкурентом Зеленського на наступних виборах буде спікер Верховної Ради Дмитро Разумков.

Крім того, політолог також не радить списувати з рахунків дружину Віктора Медведчука Оксану Марченко, проти якої ввели санкції. Природно, на наступних президентських виборах себе може проявити і колишній глава держави Петро Порошенко, причому він може стати основним конкурентом.

«А на «патріотичному» фланзі буде Порошенко. У нього є всі підстави розраховувати на вихід у другий тур за рахунок свого ядерного електорату, який він придбав в останні два роки свого президентства, вставши на шлях націоналістичної зовнішньої і внутрішньої політики з відповідною риторикою», – пояснив політолог.

Він вважає, що в цьому політичному полі Порошенко буде залишатися лідером, і в наступні два роки там не з’явиться жодних нових проектів. Однак в поточній ситуації все залежить від того, чи підуть «слуги народу» на дострокові вибори або дочекаються 2024 року.

Раніше, повідомлялося що президент Володимир Зеленський ще не вирішив, чи піде на другий термін – це питання “накручене” засобами масової інформації. Про це в інтерв’ю НВ заявив заступник голови ОП Кирило Тимошенко.

“Це питання взагалі не вирішене. Це питання накручене засобами масової інформації та якимись конспіративними думками в Telegram-каналах”, – сказав Тимошенко.

За його словами, коли Зеленський прийме рішення про висунення на другий термін, то він повідомить про це “не тільки своїй команді, але і населенню України”.

А також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.