Спікер Верховної Ради Дмитро Разумков привітав американський народ із виборами президента США.

Своє вітання він опублікував у Твіттері.

“Вітаю американський народ із проведенням виборів Президента США! Ознакою їхньої успішності стала рекордна кількість охочих реалізувати своє виборче право. Це і є прозора демократія в дії. Впевнений у продовженні стратегічної співпраці між нашими країнами!”, – написав Разумков.

Такий нейтралітет спікера українського Парламенту уже прокоментували декілька тг-каналів.

“Примітно висловлювання Дмитра Разумкова з приводу виборів в США. Він привітав НЕ Байдена, а американський народ з проведенням виборів. Це правильна позиція невтручання в чужі вибори, де офіційно ще не оголошені результати”, – пише Крокодил.

“Спікер Дмитро Разумков продовжує демонструвати як правильно повинен вести себе політик в публічних ситуаціях. Цього разу – на прикладі привітання з виборами президента США. Ось так виглядає привітання “здорової людини”, так би мовити. Коли офіційних результатів немає і вітати конкретного кандидата просто некоректно.

Збирається Разумков продовжувати сходження в політичній кар’єрі чи ні, чи будує плани – друге питання. Але поводиться в даній ситуації (як і в ряді інших) адекватно” – констатує “Клименко-тайм”.