Спікер Верховної Ради Дмитро Разумков зібрав нараду з представників депутатських фракцій та груп. У засіданні ВР оголошено перерву.

Про це повідомляє УНН.

“Надійшла заява про реальну перерву з проханням зібрати нараду в кабінеті голови Верховної Ради України. Представників депутатських фракцій та груп запрошую до мого кабінету”, — сказав спікер парламенту.

Раніше сьогодні під час свого виступу лідер “Батьківщини” Юлія Тимошенко попросила про перерву з тим, щоб зібрати нараду лідерів фракцій і “запитати, хто буде ставити підписи (підписні листи із законопроектами по тарифах — ред.), хто — ні”.

Під час погоджувальної ради у понеділок Разумков поставив на голосування пропозицію про включення до порядку денного на цей пленарний тиждень законопроекти №№ 4680, 4590, 4609, 4586, 4587, 4625, 4635, 4639, 4585, 1122, 2126.

Представники політичних партій та груп не підтримали відповідну пропозицію.

“Якщо ми говоримо про інші законопроекти, сьогодні 11 (законопроектів – ред.) від різних депутатських фракцій та груп. Хтось з народних депутатів їх підтримує, хтось – не підтримує. Сьогодні це питання ставилось на погоджувальній. Не всі фракції підтримали включення цих законопроектів до порядку денного. Є інший механізм”, – сказав Разумков.

Голова Верховної Ради після цього повідомив, що Рада може розглянути проекти законів щодо тарифів на позачерговому засіданні. З його слів, щодо законодавчих актів були отримані підписні листи ще наприкінці минулого тижня.

“Для цього необхідно 150 підписів народних депутатів. Якщо вони будуть, ми обов’язково проведемо позачергове засідання. Якщо навіть під цією вимогою не збереться 150 підписів – можливо, питання не в тому, треба чи не треба врегульовувати ситуацію навколо тарифів – 100% треба. Але питання в тому, які це законопроекти і суть, яка в них закладається”, – додав голова ВР.

Шановні читачі, також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.