Сьогодні до України прибула делегація Міністерства оборони Великої Британії. Зокрема, приїхав держсекретар із питань оборони Бен Воллес.

Робочий візит до України делегації Міністерства оборони Великої Британії на чолі з державним секретарем з питань оборони Великої Британії Беном Воллесом розпочався у вівторок, 16 листопада. Про це повідомляється на сайті українського оборонного відомства.

З представником Міноборони Британії зустрівся Олексій Резніков – міністр оборони України. Високопосадовців Резніков зустрів на території міністерства.

“Іноземна делегація та представники українського оборонного відомства вшанували пам’ять українських воїнів, які віддали життя за свободу та незалежність нашої держави, захищаючи Україну від підступного російського окупанта”, – йдеться у повідомленні.

На цей момент повідомляєтсья, що Бен Воллес та Олексій Рєзніков вже провели низку спільних зустрічей, під час яких обговорили питання міждержавної співпраці.

“Під час низки зустрічей було обговорено співробітництво, що триває між нашими державами”, – повідомляє Генеральний штаб Збройних сил України у Twitter.

У повідомленні наголошується, що це перша зустріч Резнікова та Воллеса.