Медіамайданчики в Україні тією чи іншою мірою афілійовані з державою-агресором.

Про це Цензор.НЕТ заявила в інтерв’ю нардеп СН, член Комітету ВР з нацбезпеки Мар’яна Безугла.

“РНБО, як ви говорите, вийшло на перші ролі не за один день. Тільки підготовка санкцій щодо каналів Медведчука тривала понад пів року. Тобто це наслідок. А то у нас деякі люди часто плутають “зраду” / “перемогу” й результат”, – заявила нардепка, коментуючи поточну роль РНБО в державі.

“Знаєте, беручи до уваги питання інформаційної безпеки, зараз я обмежила кількість ефірів. Наприклад, телеканал “Наш”. Я за ними довго спостерігала, досліджувала. Навіть провела опитування у фейсбуці, чи являють вони собою загрозу нацбезпеці. Прийшло багато акаунтів, які схожі на ботів, причому із ОРДЛО, Криму та Росії та захищали канал. Очевидно, інформаційна війна продовжується. На жаль, деякі наші медіамайданчики у тій чи іншій мірі афілійовані із країною-агресором. Ми мали великий конгломерат, пов’язаний із Медведчуком, на який вже накладені санкції. Зараз викликає застереження ще один канал. Не буду називати, але здогадатися неважко. Подивіться на їхню риторику: коли говорять про Нобелівську премію для Путіна, це виглядає, як знущання та зневага наших загиблих. Хіба так чинять українські медіа?! Навряд. Думаю, ця історія теж дійде до логічного завершення, яке покращить наше безпекове середовище. Нехай над цим працюють відповідні органи”, – додала Безугла.

В свою чергу, Оксана Марченко проти якої РНБО застосувала санкції випустила нову серію авторського проекту “Паломниця”. Цей фільм знімався в Зимненському жіночому Святогірському Успенському монастирі, де телеведуча стала хрещеною матір’ю українського боксера-професіонала В’ячеслава Узелкова.

“Дізнавшись про те, що я їжджу в паломницькі поїздки, багато моїх знайомих почали просити взяти їх із собою. Особливо коли в їхньому житті починалася чорна смуга. Її зараз, мабуть, переживає і мій давній друг, боксер В’ячеслав Узелков. Я зрозуміла, що з ним відбувається щось недобре, коли він попросив взяти його в Зимове”, — розповідає Оксана Марченко.

Боксер поділився з телеведучою своїми особистими проблемами: його сім’я розвалилася, з’явилися проблеми на роботі та зі здоров’ям. Спортсмен після бою пережив інсульт, через який у нього порушилася вимова.

Оксана Марченко після хрещення В’ячеслава сказала, що тепер він став абсолютно новою людиною.

“І ось Слава втретє виринув із по-осінньому холодної води. Перед нами — абсолютно нова людина. Безгрішний, чистий. Господь йому все пробачив. За широкою спиною мого друга тепер завжди незримо стоїть ангел-хранитель. Сьогодні Слава зробив лише перший крок. Попереду ще довга дорога довжиною в життя. І куди вона приведе його, багато в чому залежить від нього самого. Господи, поможи рабу твоєму В’ячеславу досягти Царства Небесного. Во ім’я Отця і Сина, і Святого Духа. Амінь”, — розповідає телеведуча.