Міністерство закордонних справ постало на захист українського посла у Грузії і зазвало Михайла Саакашвілі бути більш обережним із заявами щодо ситуації в його рідній країні. Також МЗС застерігає українців від закликів до акцій непокори в Грузії.

“Звинувачення на адресу посла України в Грузії Ігоря Долгова не мають жодних доказів, окрім емоцій обвинувачувача. Українська дипломатія не стане відволікатися на них і продовжить ефективно протидіяти російській гібридній агресії, мобілізувати світ на підтримку України, відкривати нові ринки для українських експортерів та успішно захищати права співвітчизників за кордоном”, – йдеться у коментарі.

Саакашвілі звинуватив посла України в Грузії Ігоря Долгова у переслідуванні антиукраїнських інтересів, назвавши його хабарником і корумпованим чиновником.

У відповідь на це, МЗС України заявляє, що заклики до акцій непокори можуть бути розцінені як втручання у внутрішні справи стратегічного партнера.

«Українська держава ніколи не вдавалася та не вдаватиметься до подібних втручань і виступає категорично проти таких дій на міжнародній арені», – йдеться у заяві. Звинувачення на адресу Долгова в МЗС назвали бездоказовими.

Нагадаємо, Михайло Саакашвілі з травня 2020 року є головою виконкому Ради реформ – дорадчого органу при президентстві Володимира Зеленського.

Відмітимо, що Саакашвілі отримав посаду у нацраді реформ, на засіданні якої в 2015 році сталась епічна сварка з міністром внутрішніх справ Арсеном Аваковим з киданням склянок.