8 листопада у Грузії на території в’язниці з Руставі, де перебуває покарання екс-президент країни Михайло Саакашвілі, приземлився вертоліт.

Про це повідомляє телеканал Mtavari Arkhi.

Саакашвілі, котрий оголосив голодування 39 днів тому, вивезли з руставської в’язниці №12, повідомила журналістам мати політика Гіулі Аласанія.

Вона зазначила, що збиралася відвідати сина у в’язниці, але її туди не пустили, бо Саакашвілі там більше нема.

“Як вияснилось, проїхали дві броньовані машини, а потім над нами пролетів гелікоптер”, – сказала Аласанія.

Єлизавета Ясько, депутатка Верховної Ради на своїй сторінці у Facebook повідомила, що Міхеїла Саакашвілі найімовірніше вивезли з країни

“Гвинтокрил його забрав у незрозуміло в якому стані. В’язниця не дає інформації про те, куди його пощастило. Існують зовсім різні теорії зараз, що його навіть вивозять із країни. Я вважаю, що зараз якраз той момент, коли всім потрібно максимально моніторити ситуацію, бо незрозуміло, що відбувається і чому немає офіційної інформації”, – розповіла вона.

Уповноважена Верховної Ради України з прав людини – Людмила Денісова заявила, що Саакашвілі перевезли до іншої в’язниці, яка знаходиться у місті Глдані, недалеко від Тбілісі.

“Зараз вже є підтвердження… Пенітенціарна служба Грузії підтвердила, що Міхеїла Саакашвілі перевезли з виправної колонії №12 до виправної колонії №18. Вона перебуває практично у Тбілісі. Там є тюремна лікарня, до якої перевезли Міхеїла”, – сказав Денісова.