Нещодавно від очільника СБУ Івана Баканова стало відомо, що поки вся країна збирала гроші, щоб підтримати українських військових, найвищі посадові особи возили гроші у валізах для терористичних організацій.

“8 жовтня відбулася нерядова подія. Народному депутату вручили підозру про скоєння злочину у вигляді державної зради та сприяння терористичній організації. І питання тут не в тому, чи постачалося вугілля з окупованих територій, чи зривалися контракти на постачання вугілля з ПАР.

Питання в тому, з яким цинізмом найвищі посадові особи держави Україна сприяли терористам. Коли вся країна збирала гроші, щоб підтримати військових, вони возили гроші у валізах до терористичних організацій”, – сказав Баканов в ефірі Свободи слова Савіка Шустера.

Баканов впевнений, це була організована група, яка хотіла, щоб Росія отримала гачок і тримала Україну в енергетичній залежності.

Нагадаємо, 8 жовтня народному депутату Віктору Медведчуку вручили підозру в державній зраді та сприянні діяльності терористичної організації за участь у незаконних схемах із закупівлі вугілля на тимчасово окупованих українських територіях.