Як відомо, вже пів року пройшло з моменту як Зеленський запропонував Путіну зустрітися “в будь-якій точці Донбасу, де йде війна”. З того часу президент РФ все зволікає і продовжує знаходити всілякі відмовки, щоб уникнути прямих переговорів.

А від його оточення ми регулярно чуємо лише чергові виправдання та нападки, саме це й сталося сьогодні.

В ефірі телеканалу “Росія-1” прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков заявив, що перешкодою в організації можливої зустрічі президента РФ Володимира Путіна з президентом України Володимиром Зеленським є небажання офіційного Києва виконувати мінські угоди.

“Ну так, президент Російської Федерації, що називається, був готовий вчора. І тут камінь спотикання який? Ми перебуваємо в ситуації, коли робота з реалізації мінського комплексу заходів зайшла в глухий кут”, – сказав Пєсков.

І наголосив,

“Глухий кут цей пов’язаний виключно з позицією України”.

“Україна не хоче виконувати мінські домовленості, Україна хоче мінські домовленості замінити чимось ще, не називаючи це своїми словами”, – додав Пєсков.

Нагадаємо, Зеленський, виходячи зі штаб-квартири ООН, де він виступав на сесії Генасамблеї, розповів, що зустрічатиметься з Путіним, “коли він буде готовий”.