Очільник Кабінету міністрів Денис Шмигаль екстрено доручив керівнику Дніпропетровської ОДА розібратися із страйком працівників на шахті “Криворізького залізорудного комбінату”, які залишилися під землею через проблеми із зарплатою.

За його словами, оскільки шахти перебувають у приватній власності, то держава готова допомогти у медіації для розв’язання напруженості на цьому підприємстві. Саме тому прем’єр наказав оільнику Дніпропетровської ОДА Олександру Бондаренку ініціювати тристоронню раду та почати соціальний діалог за участю профспілки, роботодавців і керівництва області.

Про це інформує сайт Кабінету міністрів.

“Ми вбачаємо, що результатом такого діалогу буде меморандум, який повинен сприяти покращенню соціального забезпечення гірників та продовженню ефективної роботи підприємства”, — наголосив Денис Шмигаль.

Окрім того, наголошується, глава уряду відправив до Кривого Рогу першого заступника міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Юлію Свириденко.

Що важливо розуміти, 8 вересня 84 гірники шахти “Батьківщина” (Криворізький залізорудний комбінат) залишилися під землею на знак протесту, проявляючи солідарні дії з протестувальниками шахти “Жовтнева”. Варто звернути увагу на те, гірники, які зараз залишаються під землею, забезпечені їжею та водою.

Нагадаємо, що публічне акціонерне товариство “Криворізький залізорудний комбінат” – найбільше приватне підприємство України з видобутку залізної руди підземним способом. Шахти “Батьківщина”, “Жовтнева”, “Гвардійська”, “Тернівська” — основні структурні підрозділи, що входять до складу комбінату.