Прем’єр-міністр України досить різко відреагував на пропозицію мера Києва Віталія Кличка стосовно введення загальнонаціонального локдауну. При цьому, поточну ситацію у деяких регіонах, які перебувають у червоній зоні, чиновник оцінив як таку, що вирівнялася.

Про це повідомив Денис Шмигаль у себе в Фейсбук.

“Сьогодні в більшості регіонів України ми маємо загрозливу ситуацію з розповсюдженням COVID-19. В більшості, але не в усіх. І від того, як кожна окрема область чи місто справляються з цими загрозами, залежить як епідемічна, так і економічна ситуація в країні”, – зазначив прем’єр-міністр.

При цьом він наголосив, що після потрапляння окремих регіонів у “червону зону” ситуація з поширенням вірусу у ​них вирівнялася.

Шмигаль зазначив, що сьогодні Івано-Франківська область має вийти з зони посиленого карантину. Це Шмигаль назвав доказом того, що адаптивний карантин працює, а повний локдаун на території всієї країни не потрібен.

Глава уряд наголосив, що з критичною ситацією у столиці вдасться легко впоратися, за умови строгого дотримання усіх протиепідеміологічних норм та контролю за цим питанням.

При цьому Шмигаль підкреслив, що Кличко має займатись питаннями щодо місцевого локдауну.

“Уряд завжди дослухається до порад і закликів представників місцевої влади, ми готові до співпраці. Якщо її мета — не політичний піар. Київ має чи не найбільше ресурсів та можливостей, щоб зробити протидію поширенню інфекції та захист людей ефективними”, – зазначив прем’єр.

На завершення, Шмигаль натякнув, що у випадку коли Кличку недостатньо повноважень для ефективної протидії COVID-19, то він може звернутися до президента з пропозицією призначити нового очільника КМДА.

Шановні читачі, також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.