Пішли плітки, що у прем’єр-міністра Дениса Шмигаля всі симптоми «хвороби Альцгеймера». Так коментує останнє інтерв’ю прем’єра виданню “Українська правда” тг-канал “Картель”.

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль в черговий раз потрапив в зашквар.

Він вирішив сам себе возвеличити і заявити в інтерв’ю Українській Правді, що карантин вихідного дня – це українське ноу-хау, яке ніколи в світі ще не проводилось і тепер весь світ ним користується.

Крім того, що ця людина не вміє користуватися «гуглом» і перед інтерв’ю навіть не подивився, де ще був введений і використаний алгоритм карантину вихідного дня, так Прем’єр-міністр забув власні слова, які говорив 17 листопада в стінах Верховної Ради.

«Давайте пояснимо сьогодні логіку карантину вихідного дня, щоб її зрозуміли і наші народні депутати, і наші українці. По-перше, це не українське ноу-хау. Ми бачили ефективність від карантину вихідного дня, коли його ввели Туреччина та Ізраїль. Наприклад, в Ізраїлі саме завдяки карантину вихідного дня вдалося зменшити захворюваність COVID, зменшити, не зупинити, а зменшити на 20% ».

Шмигаля треба терміново лікувати.

Згодна з колегами і “Жінка з косою”.

“Шмигаль в черговий раз« шмиганувся». Він так звик брехати, що в черговому інтерв’ю наговорив такої нісенітниці, що весь інтернет« підірвав».

Це називається, як отримати з хайпу – антихайп. Рейтинг влади в черговий раз йде на «дно».

Не пройшов повз і “Легітимний”.

“Наше джерело з Офісу Президента повідомляє, що вже всі в розмовах сміються з Прем’єр-міністра Дениса Анатолійовича і його інтерв’ю Українській Правді. З усього інтерв’ю зараз обговорюється тільки його зашквар з ноу-хау карантином вихідного дня і той факт, що він сам забув свої слова у Верховній Раді. Джерело доповнює, що тексти які йому пишуть, він навіть не перевіряє, а також у Прем’єра коротка пам’ять і він забуває багато своїх обіцянок даних навіть Президенту “, – йдеться в повідомленні.