В Одеській області викрили колишнього начальника одного із структурних підрозділів Регіональної філії “Одеська залізниця”, який завдяки сфальсифікованим документам заволодів майже 100 тис. гривень із бюджету. Про це повідомляє пресслужба регіональної прокуратури.

Згідно з повідомленням, з серпня 2017 року по листопад 2018 року посадовець, з метою заволодіння бюджетними коштами, подавав сфальсифіковані заяви на одержання компенсації за оренду житла, де фактично жодного дня не мешкав.

Також до заяви зловмисник долучив підроблені заздалегідь документи, а саме договір оренди однокімнатної квартири та витяг з Держреєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності.

Згодом на підставі цих сфальсифікованих документів “Укрзалізниця” компенсувала зловмиснику витрати з оренди житла на загальну суму майже 100 тис. гривень.

Як зазначається, наразі колишньому начальнику одного із структурних підрозділів Регіональної філії “Одеська залізниця” повідомлено про підозру у службовому підробленні та заволодінні бюджетними коштами (ч. 1 ст. 366, ч. 3 ст. 191 Кримінального кодексу).

Нагадаємо, нещодавно в Одеській області прикордонники виявили спробу ввезення рекордної за останній час контрабанди сигарет на 23 мільйони гривень під виглядом чаю.