Україна зможе в 2021 році уникнути дефолту, хоча їй “буде дуже важко”.

Про це розповів в ефірі телеканалу “Україна 24” народний депутат від “Слуги народу”, глава податкового комітету Верховної Ради Данило Гетманцев, коментуючи переговори з Міжнародним валютним фондом.

“Якщо говорити великими категоріями, то дефолту не буде. Я переконаний, що наступний рік ми пройдемо. Нам буде дуже важко, і я б не розглядав такі сценарії, а покладався на команду наших переговірників, міністр фінансів займається цими питаннями, і чекав би позитивних сигналів – приїзд місії або другий транш за програмою stand by”, – зазначив він.

Гетманцев підкреслив, що розраховує на вдалі переговори.

“Ми налаштовані на співпрацю і розуміємо, що більшість вимог МВФ до нас відповідають нашим інтересам. Ми готові виконувати ці вимоги і багато чого ще, щоб вибудувати цивілізовану економіку, а це збігається з позицією МВФ”, – додав нардеп.

Нагадаємо, Україна може отримати наступний транш від Міжнародного валютного фонду в кінця 2020 або на початку 2021 року.

Раніше нардеп від “Слуги народу” Данило Гетманцев розповів в ефірі телеканалу “Україна 24”, якої поради МВФ не дослухалася Україна.