Ідея скасувати другий тур на місцевих виборах через поширення коронавирусу, яку в проекті постанови Ради описали “слуги народу”, не є офіційною позицією президентської партії, це особиста думка окремого депутата.

Відповідну заяву зробила прес-служба “Слуги народу” в Telegram-каналі.

“Партія” Слуга народу “не ініціюватиме скасування другого туру місцевих виборів через поширення коронавирусу. Офіційно спростовуємо інформацію, яку поширюють ЗМІ. Згадана ініціатива є особистою думкою окремого депутата і не збігається з позицією партії” Слуга народу “. До того ж виборчий процес знаходиться на фінішній прямій, тому подібні зміни в ньому неможливі “, – сказано в повідомленні.

У партії вважають, що процес голосування повинен бути організований максимально безпечно для громадян, повинні бути створені всі умови для дотримання протиепідемічних заходів під час проведення голосування.

Також в повідомленні згадується, що другий тур місцевих виборів відбудеться протягом трьох тижнів з моменту встановлення результатів першого туру. Це трапиться в тих населених пунктах, де налічується понад 75 000 виборців, якщо в першому турі жоден з кандидатів не набрав 50% плюс 1 голос.

Нагадаємо, нардеп від “Слуг народу” Тетяна Грищенко, яка і зареєструвала проект постанови про скасування другого туру, вважає, що провести його необхідно після карантину.