Колишній голова Служби безпеки України Ігор Смешко вважає, що при владі в Україні перебувають некомпетентні люди, тому необхідно провести дострокові вибори.

Далі в оригіналі:

Вони побачили, що не в змозі запустити економіку, не в змозі наповнити бюджет, не в змозі подолати корупцію і зробити верховенство права, не в змозі підрихтувати державні механізми, які не працюють… Що їм робити? Їм потрібно сказати: “Ми не в змозі (щось змінити), ми влізли не в свою справу, ми некомпетентні. Хлопці, вибачте нас, давайте готувати наступні дострокові вибори (парламенту)”, – зазначив Смешко.

На думку політика, спочатку необхідно провести парламентські вибори, а потім і президентські.

Якщо президент так буде далі себе вести… Якщо він хоче бути чесною людиною, він має сказати: “Я не уявляв собі завдань, які стоять перед країною. Я не уявляв, що у мене немає кадрового резерву. Я не уявляв, яких людей потрібно підбирати… Друзі, ви мені вибачте, але я хочу залишитися порядною і чесною людиною, тому спочатку парламентські вибори проведімо, а потім, очевидно, треба готувати і дострокові президентські вибори”, – запропонував екс-глава СБУ.

Він переконаний, що людина, “у якого є честь і совість”, не може поступити інакше.

На думку Смешка, про ефективність будь-якої влади можна судити за такими напрямами: економіка, армія, дипломатія, інформаційна політика, наука, культура, освіта, екологія і демографія. І ці показники, на його думку, наразі не поліпшуються.

Нагадаємо, що в Мережі уже давно ходять чутки про відставку діючого прем’єра. Шмигаль зайшов вже надто далеко, особливо з підвищенням тарифів, і це бісить вже абсолютно всіх.

Так ряд тг-каналів пишуть, що вже ведуться розмови про заміну Шмигаля і називаються прізвища імовірних кандидатів.

“Наше джерело в ОП повідомив, що на Банковій почалися консультації про заміну прем’єр-міністра. Зеленський дав доручення Андрію Єрмаку і Кирилу Тимошенку підготувати список можливих кандидатів на заміну Шмигаля, який спровокував зростання тарифів на 70%.”, – пише “Резидент”.

Також в тому, що найближчим часом Шмигаля знесуть впевнений і “Легітимний”.

“В Офісі Президента стурбовані можливими масштабами протестів, які плануються по всій країні. Потрібна ритуальна жертва, яка дозволить зняти негативний фон. Головним ініціатором збільшення тарифів був Шмигаль, який не розрахував можливі наслідки і тепер намагається збити інформаційну хвилю популістськими заявами. Список можливих кандидатів не великий, а Володимир Зеленський особисто спілкується з кожним кандидатом “, – йдеться в повідомленні каналу.

“Прем’єрський кейс активно обговорюється в ОП, вже відбулося кілька зустрічей у Зеленського. Смешко не розглядається як кандидатура в Прем’єри, а ось Юрій Вітренко, Сергій Тігіпко та Кирило Тимошенко так. Після перемоги Байдена сильно збудилися соросята, які рухають Михайла Саакашвілі”, – пише “Сплетница”.