Голову фракції “Слуга народу” Давида Арахамію засікли в київському ресторані “Ишак” в компанії з нардепом Романом Іванісовим, виключеним з фракції через судимість за згвалтування.

Про це пише “Страна” з посиланням на власні джерела. Також видання опублікувало знімок з ресторану. Водночас дата зустрічі не уточнюється.

Співрозмовник також уточнив, що обговорювали Іванісов і Арахамія: “Їли шашлик і піде (турецьке блюдо) з телятини, обговорювали можливі перевибори в Раду, слабкі позиції фракції і перспективи”.

Видання також нагадало, як в лютому Арахамія запевняв, що не спілкується з Іванісовим, бо той його обдурив щодо судимості.

Як повідомлялось раніше, Іванісов був обраний народним депутатом від Рівненської області на виборах до парламенту в 2019 році. Після цього спливла інформація про те, що народний обранець раніше відбував покарання за згвалтування. Після цього його виключили з фракції “Слуга народу”, однак мандат він не склав.

Пізніше були опубліковані документи – вирок суду, яким його визнали винним в груповому згвалтуванні, а також указ другого президента Леоніда Кучми про помилування парламентарія. Жертва зґвалтування розповіла, що над нею поглумилася група з чотирьох людей, затягнувши в машину.