У справі “Укроборонпрому” оголосили підозру Ігорю Гладковському – синові колишнього першого заступника секретаря Ради нацбезпеки і оборони (РНБО) Олега Гладковського. Його підозрюють в отриманні хабарів за забезпечення компанії “Оптимумспецдеталь” контрактами з “Укроборонпромом”.

Про це РБК-Україна повідомило джерело в Спеціалізованій антикорупційної прокуратурі (САП).

“Повідомлено про підозру Гладковському-молодшому у справі” Укроборонпрому “, – повідомило джерело.

На сайті Національного антикорупційного бюро (НАБУ) говориться, що підозрюваний з рядом осіб в 2015-2017 роках реалізували схему з постачання товарів невідомого походження підприємствам “Укроборонпрому” з використанням ТОВ “Оптімумспецдеталь” та інших компаній.

За даними слідства, фігурант забезпечував “Оптімумспецдеталі” преференції при укладанні договорів і розрахунків з підприємствами “Укроборонпрому” і отримував за це 50% від загальної суми незаконно отриманого прибутку.

“Таким чином тільки за одним договором підозрюваний отримав 950 тисяч гривень неправомірної вигоди. Однак, на думку слідства, це не єдиний випадок протиправної діяльності – інші факти поки досліджують”, – йдеться в повідомленні.

У той же час, телеграм канал Klymenko Time пише:

“Ось він, “свіноборонпром” Порошенко у всій красі. Крадіжка на війні.

Уточнення про те, що мова йде саме про Ігоря Гладковського, озвучили відразу кілька джерел – видання “Капітал” і журналіст Олег Новіков.

Тут доречно нагадати, що нещодавно Ігор Гладковський програв апеляцію “Bihus. Info” в розглядах по їх розслідуванню про корупційні схеми в “Укроборонпрому”. “

Відзначимо, корупційний скандал в концерні весною 2019 року стало одним з найгучніших подій президентської кампанії. Журналісти стверджували, що учасники схеми з великою націнкою перепродували “Укроборонпрому” контрабандні запчастини для військової техніки.