Народний депутат від “Європейської солідарності” Володимир В’ятрович направив офіційне звернення до глави Національної поліції з закликом попереджати, виявляти і припиняти будь-які спроби незаконного впливу на виборців в день голосування 25 жовтня.

 

Про це Вятрович повідомив на своїй сторінці в Фейсбуці.

Перш за все, підкреслює В’ятрович, мається на увазі “фейкове” опитування “від Зеленського”.

“До речі, фейкове воно не лише тому, що президент не має повноважень проводити жодні “опитування”, а й тому, що не існує жодного способу контролю і отримання достовірних даних за підсумками цієї афери.

Цифри “підсумків” цього “опитування” будуть узяті просто зі стелі, бо більше їх узяти немає звідки. Навіть якби Зеленський особисто рахував макулатуру, невідомо як зібрану його агітаторами, кількість цієї макулатури не свідчила б ні про що.

До речі, спроби влади озвучувати після 25 жовтня ці цифри зі стелі, а також механізм фінансування всієї цієї афери – це наступні питання, які мають стати предметом розслідування”, – вважає нардеп.

У телеграм-каналі “Vesti” вказали, що несподіване рішення В’ятровича можуть бути продиктовані партією “Європейська солідарність”, яку очолює Петро Порошенко.

Скандально відомий В’ятрович подав на Зеленського заяву в поліцію.

На наш погляд очевидно, що “Євросолідарності”, яку В’ятрович представляє в парламенті, вкрай незадоволена питаннями про створення Вільної економічної зони на Донбасі, так само як і перспективою урізання нардепів до 300 осіб, а тому готова на все, аж до залякування організацій, які проводитимуть опитування , майбутніми кримінальними справами.

Під час перебування главою інституту нацпам’яті В’ятровича не турбували жодні фальсифікації, до якому він сам багато разів вдавався на цій посаді, викладаючи в відритий доступ явно відфотошоплені “історичні документи”. До ініціативи Зеленського, звичайно, дуже багато питань, але не точно В’ятрович та “Євросолідарності” про “фальсифікації” говорити.

Нагадаємо, що у ВО “Батьківщина” заявили, що звернуться до ЦВК щодо роз’яснення про те, що проведення опитувань у день виборів заборонене. Окрім цього, Тимошенко має намір закликати Верховну Раду затвердити постанову про заборону проведення опитувань у день виборів під час чергового засідання парламенту 20 жовтня.

Крім того, лідерка ВО”Батьківщина” вимагає від Зеленського назвати спонсорів проведення цього опитування, оскільки, за її словами, його вартість становить близько 150 млн грн.

Раніше радник офісу президента України Михайло Подоляк назвав всі п’ять питань, на які громадянам країни належить відповісти в день місцевих виборів 25 жовтня. Так, українцям запропонують висловити свою думку щодо легалізації канабісу в медичних цілях для зменшення болю важких хворих.