За словами колишнього міністра закордонних справ Павла Клімкіна, дзвінок американського президента Джо Байдена Володимиру Зеленському став потужним сигналом підтримки Україні. Але якщо бути точним, то США передали сигнал і Росії. Однак, для них він має зовсім інше трактування.

В ефірі одного з українських телеканалів Клімкін наголосив, що найважливіші сигнали ніколи не виставляють напоказ. Тож такий очікуваний дзвінок із США є проявом громадської підтримки. Він був, як ніколи, важливим.

“Але я впевнений, що США вже передали Росії дуже чіткий сигнал про те, що в разі подальших кроків Путіна деклараціями і символічними санкціями не обійдеться”, – наголосив Клімкін.

Однак, міністр додає, що такий сигнал може мати різне звучання.

Зазначимо, що голова української делегації в Тристоронній контактній групі Леонід Кравчук вважає, що російсько-український конфлікт на Донбасі може перерости в Третю світову війну.

В ефірі телеканалу “Дождь” він заявив, що саме тому потрібно взяти під контроль свої емоції, бажання і амбіції й сісти за стіл переговорів.

Кравчук зазначив, що шлях сили ніколи не призведе до тривалого миру, спокою і вирішення питань. Тільки домовленості, тому що “на силу завжди знайдеться сила”.

“Ви чули заяву міністра оборони США? Він сказав: “Ми ніколи Україну не залишимо саму. Ми не дозволимо, щоб Росія здійснила агресію проти України”, – це міністр оборони США сказав, а не я говорю. Через загострення мова вже йде не тільки про війну в Україні, йдеться вже і про те, що конфлікт може перерости в Третю світову війну”, – сказав Кравчук.

Шановні читачі, також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.