Колишній спікер Верховної Ради Дмитро Разумков заявив, що помітив зростання свого рейтингу, згідно з останнім опитуванням КМІС.

На питання, чи збирається балотуватися на пост президента, він відповів в ефірі телеканалу Україна 24.

Назустріч електоральним уподобанням йти не можна, – сказав Разумков.

«Збиратися в президенти після опитування — це не варіант…Треба йти з тим, у що ти віриш, і у що вірять люди, тоді у тебе будуть і рейтинги, і підтримка…Люди у нас розумні, люди все відчувають, і можна говорити хороші речі, але за фактом люди відчувають фальш. Якщо фальші немає, вони тобі довіряють, вони допомагають, і у тебе все виходить. Якщо у мене буде все виходити, я сподіваюся, я зможу реалізувати все те, що ми планували, що ми плануємо. Я вже говорив, що посада — це інструмент. А для того, щоб реалізовувати всі обіцянки, є різні посади. Я сподіваюся, я на них всіх побуваю», — зазначив Разумков.

Згідно з опитуванням КМІС, за місяць рейтинг Разумкова виріс з 5,5% до 7,1%. Це сталося на тлі конфлікту з фракцією Слуга народу, яка закінчилася його відставкою з посади спікера Верховної Ради.

Екс-спікер наголосив, що має багато планів, які хоче реалізувати.

Також Разумков розповів, що після відставки у нього стало менше вільного часу.

“Стало менше вільного часу. Більше позитивних емоцій, але я думаю, що це тільки початок – далі буде ще менше… Я всім займаюся… Багато планів, які хочу реалізувати. І багато тих обіцянок, які ми ще давали давно… Але сьогодні більше часу, натхнення, можливостей для того, щоб нарешті повернутися до того, що говорили у 2019 році, що ми обіцяли людям. Ну, і переконати колег, нарешті, цим займатися”, – сказав він.