У Молдові нібито викрали колишнього суддю Дніпровського суду Києва Миколу Чауса, який втік з України. Молдовська поліція вже розпочала розслідування. Про це повідомляється в телеграм-каналі Ростислава Кравця.

Дружина судді звернулася до його колишнього адвоката Кравця. Вона заявила, що її чоловіка нібито викрали.

«Щойно з Кишинева подзвонила дружина мого колишнього клієнта, екссудді Дніпропетровського районного суду Миколи Чауса, і повідомила, що її чоловіка там викрали», – сказав Кравець.

Він додав: “Вона попросила допомоги у всіх, хто може вплинути на ситуацію. Поліція Молдови розпочала розслідування. Це не жарт і сьогодні не 1 квітня”.

Варто зазначити, що у поліції Молдови підтвердили інформацію про те, що колишнього суддю Миколу Чауса викрали. У 2016 році він втік з України.

Адвокат екссудді-втікача заявив, що його підзахисниного викрала група невідомих просто у центрі Кишенева. Юрист попросив будь-яку інформацію щодо цього інциденту повідомляти правоохоронцям.

Прессекретар поліції Кишинева Наталя Статі підтвердила факт викрадення.

«Чоловіка у віці 54 років викрали три людини. Інцидент стався біля житлового будинку в столичному секторі Центр. Поліцію сповістили о 13:15. Зараз органи слідства з’ясовують обставини того, що сталося, порушено кримінальну справу», – сказала речниця.