Протести в Білорусі не вщухають. Навіть близькі до Лукашенка люди висловлюють невдоволення тим, що відбувається.

У перші дні після президентських виборів в Білорусії Лукашенко продемонстрував всю жорстокість, на яку готовий піти заради утримання влади. Співробітники силових структур били мирних громадян, розбивали машини випадкових людей і творили інші безчинства.

Після того, як кадри з беззаконням в білоруських містах стали резонансними у всьому світі, навіть лояльні до чинної влади працівники ЗМІ висловили невдоволення тим, що відбувається.

Люди стали звільнятися з видань і телеканалів, а колишні військові демонстративно викидати форму в смітник, викладаючи відповідні відео в соцмережі.

Тепер черга дійшла і до акторської спільноти. Стало відомо, що артистка Марта Голубева, яка була помічена в оточенні Олександра Лукашенка, звільнилася з Купалівського театру.

Варто відзначити, що разом з нею пішла і велика частина трупи.

Варто відзначити, що вперше дівчину можна було побачити в компанії президента Білорусії ще 12 років тому. Обізнані люди стверджують, що Голубєва протягом багатьох років була в ближньому колі Батьки.

При цьому лояльна до Лукашенко актриса не залишалася байдужою до того, що відбувається в країні. Вона засудила затримання людей, а після звільнення Павла Латушко з посади керівника театру Марта Голубева вирішила піти сама.

“Якщо і є щось в моєму житті, що мені дуже сподобалося, так це Купалівський театр. Вісім років. Вісім щасливих років. Вони зі мною. Я купол. І це теж зі мною “, – цитують артистку журналісти.

Про особисте життя актриси відомо трохи більше, ніж нічого. Вона незаміжня, а на фото в соцмережах позує виключно в компанії колег, друзів або сім’ї. Правда, в пресі час від часу з’являлися фото, на яких Марта була в компанії Олександра Лукашенка на неофіційних заходах: День незалежності в 2008-му, фінал конкурсу «Міс Білорусь – 2016» і навіть минулорічний збір кавунів.

Крім того, з Купалівського театру звільнився народний артист Білорусі Віктор Манаєв.

У трупі провідного драматичного театру країни на даний момент з 57 акторів залишилося 15. При цьому на сайті Купалівського склад трупи поки залишається незмінним.

Віктор Манаєв народився в 1958 році в Мінську. У 1980-му закінчив театральний факультет Білоруського театрально-художнього інституту за спеціальністю «актор театру ляльок». З того ж року – в Купалівському театрі.

Уже в 1985 році актор став наймолодшим лауреатом Державної премії СРСР в галузі драматичного мистецтва, яку він отримав за виконання ролі Кульбаби в «Рядових».

Другий раз Манаєв отримав державну премію Білорусі за роль Крючкова у виставі «Пінська шляхта». Ще раніше, в 2011-му, отримав звання народного артиста Білорусі.