Згідно з інформацією наданою виданням Bloomberg Байден планує завірити Зеленського, що США допоможуть у протистоянні російської окупації.

Обидва планують обговорити національну безпеку України, яка стосується Росії, та способи надання США допомоги, стверджує високопоставлений чиновник адміністрації Байдена. Вони також обговорюватимуть успіхи України на тлі боротьби з корупцією.

Зеленський вже заявляв, що хоче, щоб США були більш залученими до врегулювання семирічного військового конфлікту в Україні.

США вже поставляють Україні військову техніку, яка допоможе їй боротися з силами, підтримуваними Кремлем, у конфлікті. Зеленський планує обговорити додаткову морську допомогу з США, які надали деякі патрульні катери, після того, як країна втратила кілька кораблів після анексії Росією Кримського півострова.

Зеленський також прагне до плану дій щодо членства в НАТО, заявивши, що це єдиний життєздатний спосіб захисту від Росії.

Попри це, у червні Байден заявив, що Україні потрібно продовжувати боротьбу з корупцією та відповідати іншим невизначеним критеріям, перш ніж її можна буде розглядати для вступу до НАТО.

Цікаво чи до сьогодні він і досі буде тримається такої ж риторики.