Спікер Ради Дмитро Разумков скликає голів фракцій парламенту на велику нараду у суботу об 11:00.

Про це у Telegram повідомив депутат від «Голос» Ярослав Железняк.

«Тема – робота парламенту в грудні. Очікуємо, що розмова піде про бюджет-2021, закони щодо «конституційної кризи» й призначення глави НАБУ, а також про підтримку бізнеса й відтермінування РРО для ФОП», – написав він.

Нарада відбудеться з участю прем’єра Дениса Шмигаля, глави Офісу президента Андрія Єрмака і його заступників.

Железняк зауважив, що востаннє такі зустрічі проводили, як тільки в Україні ввели карантин.

Інфікованих COVID-19 парламентарів зобов’яжуть приєднатися до обговорення по онлайн-зв’язку.

17 листопада Верховна Рада вдруге провалила голосування щодо законопроекту, яким пропонувалося відстрочити використання касових апаратів підприємцями на спрощеній системі оподаткування до 1 січня 2022 року.

Ось що пише тг-канал Легітимний з приводу майбутньої наради.

Глава Офісу Президента приїде до Верховної Ради разом з Прем’єр-міністром і будуть вести «торги» з главами фракцій.
Зараз кулуарно йдуть торги, і лобісти приїжджали на Банкову.

Для Глави ОП Єрмака зараз найважливіше, ситуативно «продавити» прийняття бюджету на 2021 рік, щоб показати, що монобільшість є і ОП контролює Раду.

Якщо не вийде цей хід, то доведеться Зеленському обдзвонювати багатьох «лідерів груп» всередині СН і вмовляти їх підтримати бюджет, а також збирати далі фракцію. Джерело вказує, що Зеленський цього робити категорично не хоче, він до цих пір сильно злий на нардепів зі своєї фракції, які пішли демаршем і не захотіли підтримати його в «зарубі з КСУ».

Джерело вказує, що у ОП головний козир, який звучить десь так: нам терміново треба прийняти бюджет і вирішити всі інші кейси (законопроекти по “конституційній кризі”, кейс НАБУ, законопроекти про підтримку бізнесу), тому що на країну йде жорстка епідемія і скоро у нас буде можливо «італійська ситуація», тому не можна тягнути треба терміново приймати все і йти в локдаун поки ще є час інакше буде пізно, зараз у важкий для країни час необхідно всім показати єдність”.